Prikupljeno 800.000 dinara za Roditeljsku kuću u Beogradu

28. 2. 2020.

Javno preduzeće Skijališta Srbije i humanitarna organizacija NURDOR organizovali su humanitarnu ski trku na Kopaoniku i tom prilikom prikupljeno je 800.000 dinara. Na trci koja je održana na stazi Karaman greben učestvovalo je više od 100 takmičara.

U muškoj kategoriji najbolje vreme imao je Dragan Jevtić, drugo mesto zauzeo je Milisav Vuković, dok je treće mesto osvojio Damir Kapric. U ženskoj kategoriji prvu poziciju zauzela je Ivana Brajković, drugo mesto pripalo je Sofiji Munić, dok je treće mesto osvojila Milica Simonović. U dečijoj kategoriji prvo mesto osvojio je Uroš Jeličić, drugo mesto zauzeo je Dušan Kostić, a treće mestoVukan Ivezić. U kategoriji najmlađih, prvo mesto osvojio je VigorDavidović, drugo mesto Maša Senjanović, a treće mesto Dušan Seočanac.

I ove godine je tradicionalna ski trka Skijališta Srbije imala humanitarni karakter pod sloganom “Zagrli snažno!”, a sredstva koja su prikupljena idu za izgradnju i opremanje nove Roditeljske kuće u Beogradu.

Skijališta Srbije i Nurdor se zahaljuju svima koji su učestvovali u ovoj akciji. Majice će i dalje biti u prodaji, a zainteresovani mogu da ih naruče putem Instagram profila Skijališta Srbije.